Kolacja biznesowa

Kolacja biznesowa z włoskim smakiem w Warszawie

Nie od dziś wiadomo, że zorganizowanie udanej kolacji biznesowej sprzyja dobrym i udanym interesom.

Zwłaszcza jeśli do pysznych dań uraczymy naszego kontrahenta lampką wybornego wina, a na zakończenie zaproponujemy aromatyczną, kawę i lekki deser. Wspólne spożywanie, biesiadowanie, smakowanie rozluźnia atmosferę, wprowadza dobry nastrój, skraca dystans i tworzy unikalną przestrzeń do nawiązywania dobrych relacji. Komunikacja interpersonalna jest łatwiejsza i naturalna. Dlatego przedsiębiorcy chętnie kontynuują rozpoczęte w salach konferencyjnych negocjacje w kameralnych, spokojnych restauracjach, które oferują smaczną, domową a jednocześnie wyrafinowaną kuchnię.

Czy  każda restauracja w Warszawie jest przestrzenią odpowiednią na kolację biznesową lub lunch?

Pamiętajmy o tym, że kolacja biznesowa powinna odbywać się w eleganckim lokalu o nieprzytłaczającym wystroju, który poza doskonałą kuchnią i czystymi sztućcami zaoferuje nam odpowiednie warunki do rozmowy. Ważna jest przestrzeń między stolikami - daje nam możliwość swobodnej rozmowy o interesach. Istotna jest również dobrze wyszkolona, miła i jednocześnie dyskretna obsługa kelnerska. Dobra restauracja na lunch lub kolację biznesową powinna posiadać na tyle urozmaicone Menu, by uwzględniało zróżnicowane preferencje dietetyczne - zawsze przed wyborem lokalu warto zerknąć w menu i upewnić się, czy Szef Kuchni proponuje w Karcie wybór dań wegetariańskich, czy są też dania rybne, sałaty.

Restauracja Balgera - idealne miejsce na niezobowiązującą kolację biznesową lub lunch z klientem.

Nasza restauracja jest miejscem w Warszawie, w  Śródmieściu stworzonym po to by organizować u nas spotkania biznesowe w porze lunchu lub kolacji. Warto zaplanować właśnie u nas takie wydarzenie, służymy pomocą w szerokim wyborze dań spoza Karty Menu, które możemy przygotować na takie spotkanie.

Obok doskonałej włoskiej kuchni oraz wyselekcjonowanej Karty Win z najlepszych włoskich winnic Naszym Klientom oferujemy profesjonalną, dyskretną obsługę kelnerską, wnętrze casual, spokojne eleganckie i ciepłe, gdzie zachowujemy wszystkie tradycje eleganckiej gościnności - biały obrus i serwetki, świeże kwiaty, cicha muzyka w tle…. A oto przecież chodzi by kolacja biznesowa czy lunch zakończyły się sukcesem, nieprawdaż?